Ознака: ким

Сцена

Фото: Ким е подготвена за сексипилна фотосесија

Фамозната старлета Ким Кардашијан, повторно е пред камерите. Таа се подготвуваше за нова фотосесија, во која на себе носи долго кожно здолниште и градник, кој ги истакнува нејзините предни облини.  […]