Ознака: лав

Хороскоп

Ноември ќе донесе проблеми за овие хороскопски знаци!

Овој месец ќе биде прилично возбудлив, исполнет со стапици и ризици за овие два хороскопски знаци.Овен Ноември е месец на длабоки промени, а астралните влијанија ќе бидат најинтензивни во подрачјето […]

Хороскоп

Ќе ве убедат и дека „црното е бело“: Овие 3 хороскопски знаци најмногу лажат

Ако не сте сигурни колку може да им верувате на своите пријатели, партнери и колеги, проверете дали се наоѓаат помеѓу 3-те хороскопски знаци кои најмногу лажат.За овие 3 знаци лажењето […]

Видео

ВИДЕО: Лав се обиде да изеде девојче сред емисија!

Во една мексиканска емисија млад лав нападна мало девојче што седеше во скутот на својата мајка.Во рамките на емисијата тренерите најверојатно сакаа да покажат дека дивото животно може да биде […]

Хороскоп

Мажите од овие хороскопски знаци се НАЈШАРМАНТНИ, но и НАЈПРЕВРТЛИВИ!

Да не се изненадите…Овен Кога се работи за додворување, Овенот е директен и агресивен. што појак пристап, тоа подобро. Тие сакаат да слушаат комплименти, сакаатда бидат најпривлечните особи на планетата. […]

Занимливости

Иако не веруваа дека ќе го преживее мачењето, оваа лавица СЕ СПАСИ!

Одделот за ветерина на САД изврши проверка на терен на една институција во Тексас што чувала диви мачки. Мачките биле изнајмувани за шоу на родендени и свадби. Оваа институција толку многу […]

Црна хроника

Зимбабве: Лав нападнал љубовна двојка за време на секс и ја изел жената

Лав нападнал љубовна двојка туристи, на северот од Зимбабве додека воделе љубов и ја изел жената, пренесуваат австралиските медиуми, повикувајќи се на интернет страницата myzimbabwe.com.Додека мажот успеал да побегне, потполно гол, […]