Ознака: Маријана Станојковска

Сцена

Маријана и Илија повторно ја воодушевија јавноста со својот настап

На четвртото издание на атрактивното шоу „Танц со sвездите“, Маријана и Илија повторно ја оставија публиката без здив. Тие танцува танго и се покажаа во одлично издание. Убави и насмеани […]

Сцена

Маријана со фотографија од која застанува здивот

Маријана важи за една од најатрактивните македонки, па затоа голем број на луѓе ја следат неа и нејзината работа. Таа повторно ги изненади своите фејсбук  фанови со секси фотографија од […]