Ознака: море

Сцена

ОПА! Сигуро не сте знаеле како изгледа Мили кога ќе се СОБЛЕЧЕ

Погледнете како изгледа Мили  кога ќе се соблече.Александар Милиќ Мили, фронтменот на бендот „Милиграм“, моментално се наоѓа на турнеја, но според фотографиите кои  ги објавува на Инстагарам делува како  да […]

Сцена

ФОТО: Есма се разладува во Грција: Еве како таа изгледа на плажа!

Есма се разладува на плажите во Грција.Кралицата на ромската песна, Есма Реџепова Теодосиевска, последните денови од топлиот месец јули реши да ги помине во Грција и да се разлади на […]

Хороскоп

Урнебесен опис на хороскопските знаци на одмор!

Препознајте ги во текстот своите партнери, пријатели и најблискиНа пат Овенот се нервира затоа што  возилото не оди побрзо, а Девицата поради  ронките кои се појавиле откако Скорпијата кришум изела […]

Сцена

Синот на Огнен Амиџиќ има чудна „говорна маана“ и преслатака е!

Огнен Амиџиќ моментално  е на одмор со  семејството и  можеме само да замислиме колку  му е забавно.Водителот го  споделил речникот на својот  син  со  фановите  и  убаво ги  насмеал, бидејќи  […]