Ознака: море

Сцена

Ги воодушеви сите со својата природна убавина: Водителката ужива на плажа

Фотографијата која Сања Кужет ја објави на Инстаграм собра голем број лајкови и коментари.Водителката Сања Кужет, важи за една од најубавите и најатрактивни српски водителки. Убавицата сега отиде на заслужен […]

Балкан

Летувајте на море само со лична карта во овие земји!

Македонија има потпишано билатерални договори со четири држави, во кои македонските државјани освен со патна исправа, може да патуваат и само со важечка лична карта.Се работи за Србија, Албанија, Косово […]

Црна хроника

ХОРОР ВО ФИЏИ: Се капеле во водата. Одеднаш забележале глава во водата како…

Хорор на најубавата плажа на светот – морето со денови исфрла делови на човечко тело, на крај испливала и глава.Плажа во Фиџи која се води како една од најубавите на […]

Живот

ВЕЧНА ДИЛЕМА: Дали смеете да се капете и што треба да правите кога ќе добиете циклус на море!

Температурата на водата не смее да биде преладна и капењето треба да биде удобно. Пред да влезете во море или базен потребно е да ставите тампон и по капењето да […]

Сцена

Ги „почести“ фановите: Лила во секси костум за капење!

Лила ги  поздрави  фановите на социјалните мрежи  со  секси фотографии од одмор Лила Стојановска се одмара на плажа покрај море, а не заборави своите фанови на социјалните мрежи да ги почести со […]

Сцена

Огњен Амиџиќ ја фрли гитарата на починатиот Маринко во море: Причината ќе ве РАСПЛАЧЕ!

Огњен Амиџиќ конечно ги заврши спотовите за двете песни кои досега не беа објавени. Тој на овој начин ќе му оддаде почит на големиот пријател Маринко Маџѓаљ кој поради тешка […]