Ознака: панчево

Балкан

Грозоморно убиство во Панчево: Маж ја закла сопругата среде улица (ВИДЕО)

Петар М. (64) од Панчево ја убил својата поранешна сопруга Десанка М.(60) во центарот на градот пред очите на десетици минувачи. Десанка им подлегнала на повредите во болница во Панчево, […]

Балкан

ВИДЕО: Претепан професор заврши на Клиника со потрес на мозокот!

Професорката по филозофија Александра Милојевиќ, наводно е причината поради која е претепан професорот Горан Херлинг во гиманзијата Михајло Пупин во Панчево.Како што дознава српски „Блиц“, професорот истиот ден Александра ја […]