Ознака: пилешки гради

Кулинарство

РУЧЕК ОД КОЈ ЌЕ ГИ ИЗЕДЕТЕ ПРСТИТЕ… Пилешки гради во фин сос!

РУЧЕК ОД КОЈ ЌЕ ГИ ИЗЕДЕТЕ ПРСТИТЕ… Пилешки гради во фин сос!Потребни состојки: пилешки гради малку сол маслиново масло лук сенф павлака за готвење магдонос Начин на подготовка: Пилешките гради […]