Ознака: подарок

Занимливости

На своите 200 вработени им подготвил неверојатен подарок, а кога слушнале што добиваат плачеле од среќа

Ли Шенхер, директорот на една приватна компанија во Мичиген, одлучил да израдува 200 вработени со бонус од 4 милиони долари. Тоа би значело дека вредноста на бонусот ќе биде од […]

Сцена

Карлеуша од сопругот доби подарок вреден неверојатни 2,5 милиони евра

Српска пејачка Јелена Карлеуша се пофали дека од сопругот фудбалер Душко Тошиќ добила вила во Белград вредна 2,5 милиони евра. Популарната Џеј Кеј редовно истакнува дека има убав и успешен […]

Сцена

Погледнете што доби ќерката на Бекамови за роденден од мама и тато

Британските медиуми пишуваат дека Дејвид и Викторија Бекам имаат брачни проблеми и живеат одвоено во Англија. Но топ тема во медиумите денес е подарокот кој го доби нивната ќерка. Тие […]

Сцена

Кога ќе дознаете што доби Цеца и вие ќе се наежите

Популарната пејачка Цеца Ражнатовиќ денес наполни 45 години, а денот го помина во друштво на своето семејство и блиските пријатели. Утрово, пред нејзината куќа во населбата Дедиње ја пречекаа неколку […]

Сцена

Ана Севиќ од поранешниот маж доби луксузен стан

Пејачката Ана Севиќ веќе половина година е во врска со бизнисменот Даниел Недељковиќ, а новиот избраник на пејачката планира да ја израдува поранешната сопруга на пејачот Дарко Лазиќ со Мерцедес […]

Сцена

Вака изгледа замокот кој кралицата Елизабета им го подари на принцот Хари и Меган

Принцот Хари и неговата избраничка, поранешната холивудска актерка Меган Маркл, се подготвуваат да го свијат своето љубовно гнездо во замокот што им го подари британската кралица Елизабета II. Станува збор […]

Сцена

Анастасија се расплакала кога го видела подарокот од Аркан кој мајка ѝ го чувала со години

Ќерката на фолк-дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ и покојниот Жељко Ражнатовиќ Аркан на прославата за своето полнолествот доживеала вистинско изненадување.На нејзината прослава пред две години по повод 18-от роденден присуствувале околу […]