Ознака: подарок

Живот

Се скарале со девојката и и испратил подарок: Но, како можел да и го испрати ова?

Девојката на својот стол здогледала два доставени пакети и многу се израдувала. Но, кога ги отворила, останала запрепастена.За ова бил свесен и еден дечко кој со своите постапки ја налутил […]

Култура

Откриена е мистеријата за отсеченото уво на Ван Гог

Новооткриеното писмо на лекарот на познатиот сликар Ван Гог, ја разјасни мистеријата на неговото отсечено уво.Д-р Реј, кој го лекувал Ван Гог, во писмото направил дури и цртеж на отсеченото […]

Сцена

Видео: СРЕДБА ЗА ПАМЕТЕЊЕ: Сандра Африка го исполни ветувањето, отиде со Душан на матура, а погледнете што и подари тој!

Сандра Африка го исполни ветувањето, отиде со Душан на матура, а погледнете што и подари тој!Со што Душан Вуковиќ ја изненади Сандра Африка и како изгледаше нивната прва средба во […]

Сцена

Фото: ОРИГИНАЛНО: Погледнете каков подарок доби Адријана Алачки за роденден

Најубавиот подарок Алачки го доби од својата ќерка и внука..Адриана Алачки го прослави својот роденден на 5-ти јуни, а за таа пригода на социјалните мрежи доби лавина од честитки и коментари. Но, […]

Љубов и секс

Што мажите не треба да купат за Денот на вљубените?

Доколку сакате да ја изненадите вашата со посебен подарок бидете внимателни да не постигнете спротивен ефект. Прочитајте кои подароци не се за овој ден: Прегратка И покрај тоа што вашата […]