Ознака: проститутки

Љубов и секс

Исповед: Потроши 20 илјади долари на проститутки и кокаин, но не го оставам

На еден портал се појави шокантна исповед на жена од Австралија чиј маж е прељубник и зависник од кокаин. Сепак таа нема да го остави. Ова е нејзината приказна: Грег […]

Избор на уредникот

Каролина Астеруд ги извреѓа „балистите“ навивачи

Во низата реакции по пеењето „Македонско девојче к..ва голема“ на навивачката група „Балисти“ на ФК Шкендија, највпечатлива е таа на професорката Каролина Ристова-Астеруд: „Молам навивачите на Шкендија да се информираат […]

Црна хроника

Проститутка нападнала и ограбила скопјанец на Кеј

Три непознати лица извршиле разбојништво вчера вечерта над Б.А. (60) од Илинден-Скопје на улицата „Кеј Димитар Влахов“во близина на бензинска пумпа.-Кога Б.А. застанал со своето патничко возило „Опел Астра“ со […]

Балкан

Србинка ја одредувала цената на балканските проститутки на јахти

Задарската полиција откри случај на проституција во кој повеќе лица се приведени поради организирање и давање сексуални услуги на јахти и во апартмани. Криминалистичката полиција во Задар ја заврши истрагата […]

Вести

ХОЈТ ЈИ ПЛАЌАЛ ПРОСТИТУТКИ ВО САД: Човекот кој го легитимираше Командант Форина нарачувал проститутки во САД!

Пред цела декада, еден од најголемите скандали кои го потресе Вашингтон, беше откривањето на скандалот во кој највлијателните владини претсавници од Белата Куќа и Конгресот ги користеле услугите на „Памела […]

Љубов и секс

ИЗДРОГИРАНИ ОРГИЈАМЕ СО ДИРЕКТОРИ: „Ни даваат 4000 евра и ни прават што сакаат“

Државните директори во Хрватска веројатно не би склопиле милионски работи да нема 3 клучни фактори: проститутки, кокаин и јахти. Голем број на моќни луѓе користат ескорт дами кога не се […]

Вицотека

Има ли некоја која се согласува да имаме секс на прилепски начин?

Позади МТВ проститутките се наредиле и чекаат клиенти. Доаѓа еден дечко со фиќо и ги прашува:– Има ли некоја која се согласува да имаме секс на прилепски начин?Сите се погледнуваат, […]