Ознака: ручек

Кулинарство

Полнети панцероти од компир – сочен ручек од кој сите ќе бараат уште

Љубителите на рецепти со компир ќе уживаат во овие вкусни, полнети панцероти. Наместо класични панцероти од тесто, направете си ги од компир, а наполнете ги со салама, пармезан и вкусни […]

Сцена

Ова не се јаде секој ден- Лепа Брена се пофали што готви во домот

Пејачката Лепа Брена овие денови во изолација ги поминува заедно со своето семејство во својот дом во Белград. таа очигледно со готвењето во домот се одмара максимално овој период и […]

Сцена

Пејачката ја снимаше Анастасија и нејзиното момче- еден детаљ ќе ви открие во каков однос е Цеца со идниот зет

Фолк пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ покажа на сите каков иден зет ќе има, а доказ за тоа е видео снимката која ја направи пејачката. Иако таа ретко снима детали од […]