Ознака: сораја

Магазин

Сораја го “запали“ Инстаграм со минијатурни бикини!

Познатата старлета Сораја Вучелиќ на својот профил на Инстаграм секојдневно споделува нови фотографии со кои ја буди фантазијата на своите следбеници. Во последните неколку денови таа сподели серија од фотки покрај […]

Сцена

Сораја не престанува да ги полудува мажите ама и жените не останаа рамнодушни

Една од најпопуларните Балкански старлети Сораја Вучелиќ очигледно го живее животот на „висока нога“. Таа на своите фанови на социјалните мрежи постојано им споделува фотографии на кои се гледа како […]

Сцена

Сите плукаа по Карлеуша поради аферата со Врањеш, но погледнете по која старлета полудел нејзиниот сопруг

Сопругот на Јелена Карлеуша, фудбалерот Душко Тошиќ тајно се гледал со старлетата Сораја Вучелиќ, објавуваат српските медиуми. Толку бил опседнат од неа, што и купил нараквица картие, направена од дијаманти […]

Сцена

Проѕирното боди: Сораја провокативна

Пред само неколку дена изгледаше многу елегантно додека пробуваше венчаници и имаше прекрасна фотосесија, Сораја повторно се врати на стариот стил. Таа на својот профил на Инстаграм објави фотографија која […]