Ознака: стан

Сцена

Милица Павловиќ потроши 300 000 евра за стан, а еве што велат соседите за нејзиното однесување

Една од најпопуларните пејачки во регионот, Милица Павловиќ претходното лето стан кој вреди 300 000 евра. Екипа на блиц.рс го посетила маалото каде што живее „секси сењорита“ и нејзините соседи […]

Живот

Ако купувате стан прочитајте го ова, за да знаете каде е најдобро

Купувањето на нов стан е една од најзначајните одлуки во животот, но дали сте се запрашале кои се основните карактеристики на еден просечен стан во Скопје? Средната големина на становите, […]

Сцена

Ова е луксузниот стан синот на Брена во кој живее сам- особено ќе му завидувате од еден детаљ што често го прави во станот

Младиот пејач Стефан Живојиновиќ ги отвори вратите од својот стан за српскиот портал „Блиц“. Станува збор за стан идеален за дружење со пријателите кој поседува голема дневна соба, спална соба, […]

Сцена

Српската пејачка даде брдо пари за новиот стан, а кога ќе видите кои и се први соседи ќе ви стане јасно колку заработува на естрадата

Српската пејачка Милица Павловиќ седум години откако ја започна својата пејачка кариера реши да се почести себе си. Имено некогашната учесничка во „Ѕвездите на гранд“ се поднови со луксузен стан […]

Вести

Апел за помош: Потребни се пари за обновување на станот кој целосно изгоре во Кисела Вода

На социјалните мрежи кружи апел за донации и собирање на пари за обновување на станот кој целосно изгоре во неодамнешниот пожар во зграда во населбата Кисела Вода. -Другари, во пожар […]

Сцена

Скапоцен лустер и голема дневна соба- ова е луксузниот стан во кој живее Анабела, еден детаљ сите го имаме по дома во кујната

Српската пејачка Анабела Атијас со своите фанови на Инстаграм го сподели домот во кој што живее. Во просторот околу дневната соба доминира скапоцен лустер, голем часовник и ѕидни слики, додека […]