Ознака: тамара

Издвојуваме

Тамара настапи во најпознатиот геј клуб во Лондон

Поп-пејачката Тамара Тодевска настапи во најпознатиот геј -клуб во Лондон, Royal Vauxhall Tavern.  Таа успеа да го наполни клубот со фанови пред кои пееше речиси еден час. Забавата почна на […]

Сцена

ФОТО: Среќното семејство на викенд во Охрид!

Тамара Тодевска, нејзиниот сопруг Александар Димитревски Мачка и неколкумесечната ќерка Хана изминатиот викенд батериите ги полнеа во Охрид.Како си помина среќната „тројка“ на овој мини-одмор, погледнете на фотографиите што мама Тамара ги објави на […]

Занимливости

Тамара Еклстоун наскоро на насловната страница на “Плејбој”

Богатата наследничка на Берни Еклстоун, Тамара, наскоро ќе ја краси насловната страница на познатиот машки магазин “Плејбој”. Тамара која неодамна се вери, одлучи да се соблече за “Плејбој”, а интригантните […]

Сцена

Тамара и Бертан повторно заедно, љубовта ја победи религијата

Како што пренесува нашиот дневен весник „Вест“, познатата поп пејачка Тамара Тодевска се смири со своето поранешно момче, продуцентот Бертан Аслани. Како што веќе сите добро знаеме, нивната врска беше […]