Ознака: црна хроника

Црна хроника

Исчезна млада девојка од Карбинци!

Македонско семејство е во паника, откако исчезна 24-годишна девојка до село Радење, Општина Карбинци.Како што соопшти полицијата, за случајот информирал нејзиниот сопруг, 29-годишниот Е.С., според кој, Т.С. излегла од дома […]