Ознака: Јелена Карлеуша

Сцена

Нема шминка, ниту фризура, а најмалку фотошоп- кога ќе ја видите Карлеуша во ова издание пред суд нема да ја препознаете

Српската пејачка Јелена Карлеуша денеска се појави на суд, а сите она што го зборуваат е дека пејачката никој никогаш не ја видел во вакво издание. Пејачката освен истакнувањето на […]

Сцена

Го прашаа Аца Лукас што мисли за кавгата помеѓу Цеца и Јелена, еве што одговори!

Српскиот пејач Аца Лукас (52) е голем пријател со Цеца Ражнатовиќ, а како што изјавил, иако сега не е толку близок со Јелена Карлеуша, смета дека таа е добар човек, […]

Сцена

ЕВЕ КАКО ИЗГЛЕДА НОВИОТ ДОМ НА ЈК! Пејачката позирала во минијатурен бикини – позадината во ПРВ ПЛАН

Пејачката Јелена Карлеуша жешките летни денови сака да ги поминува сончајки се, а по заслужениот одмор, повторно ужива во својата вила која се наоѓа во елитниот дел на Белград. Познато […]

Сцена

Јелена Карлеуша открива каков подарок им купила на ќерките: Нема да ви се верува во ова што ќе го прочитате

Ќерките на Јелена Карлеуша, Атина и Ника вчера славеа роденден и наполнија 12 и 11 години. -На ист ден слават роденден, така што во блиска иднина ме очекува орда тинејџерки […]

Сцена

Карлеуша возеше авион, а сега се пофали во каков ѕвер седна во Охрид- вакви автомобили се реткост во Македонија

Пејачката Јелена Карлеуша овој викенд настапуваше во Охрид, каде пристигна со својот приватен авион. Беше воодушевена од убавината на Охридското езеро. И за оваа пригода, нејзиниот стајлинг беше за чиста […]

Сцена

Знае ли жена ти дека си овде: Kaрлеуша мава по задник обожавател во Охрид

Луд беше синоќешниот настап на Јелена Карлеуша.Се точеше алкохол на големо а ЈК се потвуди да им приреди незаборавно уживање.Кога забавата беше на максимум еден обожавалтел се качи на бината […]

Сцена

Јелена Карлеуша ужива во Охрид

Пејачката Јелена Карлеуша вечерва настапува во Охрид, каде пристигна со својот приватен авион. Беше воодушевена од убавината на Охридското езеро. И за оваа пригода, нејзиниот стајлинг беше за чиста 10-ка, […]

Сцена

Наташа Беквалац проговори за дружењето со Карлеуша: „Кога ми е тешко, Јелена ќе се најде како добра вила“

Пејачката Наташа Беквалац пред неколку дена беше на 43иот роденден на Јелена Карлеуша, а сега за телеграф. рс проговори за дружбата со пејачката. -Ние се слушнавме пред некој ден, јас […]

Сцена

Луда и секси- Како Карлеуша го прослави 42 роденден

Јелена Карлеуша вчера вечерта го прослави 42-от роденден и пречека многу нејзини пријатели од естрадата и семејството во прекрасна вила во која од неодамна живее. Пејачките Наташа Беквалац и Дара […]

Сцена

ЈК го слави 42-от роденден: Честитки и подароци безброј, емотивната порака од нејзините ќерки особено ја разнежни

Пејачката Јелена Карлеуша денес 17 август го слави 42-от роденден, а честитки и подароци доаѓаат од сите страни.  Од минатата ноќ, поточно после  полноќ, Јелена ги споделува објавите на своите пријатели […]

Сцена

Карлеуша облече жежок зелена костим за капење, а потоа зеде брутална поза

Ниту еден ден не поминува без Јелена Карлеуша да исфрли некоја провокативна фотографија. Овој пат, таа се одлучи за серија фотографии во зелено бикини. Во еден момент во ова издание, таа го […]