Ознака: Јелена Карлеуша

Сцена

Карлеуша покажа премногу- се снимаше и јасно покажа дека не носи долна облека

Јелена Карлеуша се сними во најновата комбинација, а јасно се гледа дека не носи долна облека. Пејачката облекла црн џемпер кој го искомбинирала со златно здолниште, а од страните има […]

Сцена

Карлеуша повторно распали по новинарите: Тебе да ти дадам изјава? Можеш само ќотек да добиеш! (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша повторно ја искористи средбата со медиумите за да ги нападне новинарите, кои ги смета за виновни за објавените детали за нејзината љубовна афера со фудбалерот Огњен Врањеш. Овојпат на […]

Сцена

Карлеуша ја покажа својата “лична карта“: Подигнат среден прст за новинарите, кои ништо поразлично и не очекуваа од неа (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша денес во 11 часот имаше закажно судење со Огњен Врањеш, но пејачката и нејзиниот адвокатот од судот излегле малку порано. Јелена во судот дошла заради некоја друга тужба, а […]

Сцена

Карлеуша повторно ја тресе естрадата: Сподели снимки на кои е таа и тврди дека и се злоупотребени, па најави тужби во светски рамки!

Популарната пејачка Јелена Карлеуша сподели интересно видео и содржина на својот Инстаграм профил. Имено Карлеуша на својот Инстаграм профил сподели видео на кое се гледа како со својата ќерка Ника […]

Сцена

Карлеуша ја стави својата ќерка на диета- се прави според правилата, па доби и подароци

Јелена Карлеуша заедно со Марија Шерифовиќ започна диета, која им ја препиша иста нутриционистка. Но, ЈК не е сама во походот за совршена линија, туку друштво ѝ прави и помалата […]

Сцена

Карлеуша на диета, во походот по совршена линија и се приклучи и ќерката Ника

Познатата српска пејачка, Јелена Карлеуша се стави на диета, но во тој поход за совршена линија не е сама. Во борбата против вишокот килограми и помага ќерката Ника, која исто […]

Сцена

Карлеуша му се извини на сопругот: Заслужува почит за се што преживеа заради мене, излезе голем господин, така се игнорираат глувци и олоши

Откако нејзиниот сопруг и поранешниот љубовник за прв пат се сретнаа по откривањето на љубовната афера Јелена Карлеуша го испофали сопругот Душко и го исплука Огњен. Таа се огласи на […]

Сцена

Карлеуша поради огромниот шлиц едвај излезе од колата- а за тоа што го видоа фановите таму долу зборуваат сите

Иако денеска веќе во целиот регион залади, српската пејачка Јелена Карлеуша немаше проблем со летната гардероба која ја промовираше доаѓајќи на снимањето на „Ѕвездите на гранд“. Имено таа се појавила […]

Сцена

Базен, сауна и четири бањи – се ова има новата куќа на Карлеуша, вредна 2.500.000 евра

Јелена Карлеуша на сите им го покажа својот нов дом, вилата на Дедиње која претходно му припаѓаше на познатиот фудбалер Драган Стојковиќ Пикси. На социјалните мрежи пејачката се пофали и […]

Сцена

Јелена Карлеуша покажа како изгледа нејзината нова вила од 2,5 милиони евра со базен, теретана и нешто што го немаат ниту Цеца и Брена

Српската мега ѕвезда Јелена Карлеуша на својот Инстаграм профил на своите фанови им ја покажа својата нова вила вредна брдо пари. Пејачката вилата ја купи од српскиот фудбалер Драган Стојковиќ […]

Сцена

Гори Инстаграм, Карлеуша со градите на „изволте“

Јелена Карлеуша на настап во ноќен клуб се појави во најпровокативо издание досега. Пејачката облечена во проѕирно „боди“ со само ленти на интимните делови објави фотографија на Инстаграм. Се чини […]