Ознака: Youtube

Занимливости

Инфлуенсерка лажирала цел одмор на Бали со фотографии од IKEA

Ако не верувате колку е лесно да го лажирате вашиот живот на социјалните мрежи, тогаш сигурно ќе ве интересира приказната на јутуберката Наталија Тејлор. Младата инфлуенсерка „заминала“ на Бали без […]

Сцена

“Gangnam Style” стана најгледаното видео во историјата на YouTube

Џастин Бибер сепак не е единствен.  Јужнокорејскиот рапер Psy го завзема првото место по гледаност на YouTube откако неговиот заразен хит “Gangnam Style” го превзема врвот од хитот на Бибер […]