Тринаесет годишно девојче испеа песна од Бијонсе и со својот настап воодушеви милиони

Кога 13- годишната Рејчел излегла на бината, никој не знаел шро ќе се случи во следните моменти.Ја одбрала песната „If I were a boy“, светскиот хит од Бијонсе. Рејчел ја отпеа песната на свој начин, публиката во салата остана без зборови.
Погледнете ја нејзината изведба.Ја одбрала песната „If I were a boy“, светскиот хит од Бијонсе. Рејчел ја отпеа песната на свој начин, публиката во салата остана без з

Пронајдете не на следниве мрежи: