Видео: ДАЛИ Е МОЖНО ДА МУ Е ТОЛКАВ? Секси актер покажа што има во гаќите!

Крис Хемсворт во филмот „Vacation“ се пофали со големината на својот пенис , а на социјалните мрежи веднаш се крена дискусија дали „гордоста“ на актерот е баш толкава?!Актерот Крис Хемсворт повторно се најде во центарот на медиумското внимание. Тој е ѕвезда во новиот филм „Vacation“, а во една од сцените се појавува во разголено издание при што до израз доаѓа големината на неговиот „алат“.
Многумина од фановите на популарниот актер се запрашаа дали „гордоста“ на актерот е баш толкава или е во прашање само филмски трик.
Погледнете го трејлерот па проценете сами.

Актерот Крис Хемсворт повторно се најде во центарот на медиумското внимание. Тој е ѕвезда во новиот филм „Vacation“, а во една од сцени

Пронајдете не на следниве мрежи: