Видео: Џастин Бибер доживеа несреќа на сцена: Обидувајќи се да ја намести кошулата…

Loading...

Музичката тинејџерска ѕвезда Џастин Бибер доживеа непријатна случка на концерт во Канада, паѓајќи од сцената.Незгодата се случила во пауза меѓу песните, додека 22-годишниот пејач изнервиран се обидел да ја намести кошулата која му била врзана околу струкот и која постојано паѓала.
Со наведната глава тргнал зад сцената, кога целосно ја промашил сцената и паднал.
Шокираните фанови гледале како „исчезнува“ од сцената, но за среќа не се повредил.
Погледнете го видеото 

Сепак, ова беше доволен повод повторно да биде предмет за исмејување на социјалните мрежи.Незгодата се случила во пауза меѓу песните, додека 22-годишниот пејач изнервиран се обидел да ја намести кошулата која му била врзана околу струкот

loading...