Видео: Како Хатиџе Султан му се „пика под кожа“ на Орландо Блум!

Познатата турска актерка Селма Ергенч која кај нас е доста позната по улогата на Хатиџе во турската хит серија „Величествениот“, ги освои симпатиите на холивудскиот актер Орландо Блум. Тие снимија реклама, а потоа се фотографираа за насловната страна на познатото турско списание Ел.
Како што пишуваат светските медиуми, Орландо изјавил дека Селма е импресивна жена и навистина му се допаѓа.
Орландо е во брак со супермоделот Миранда Кер, а Селма вели дека се уште не ја нашла својата сродна душа.
Сепак таа дефинитивно знае како да му се „пикне под кожа“ на познатиот холивудски актер. 
Погледнете го видеото да видите за што станува збор.  Тие снимија реклама, а потоа се фотографираа за насловната страна на познатото турско списание Ел.
Како што пишуваат светските медиуми, Орл

Пронајдете не на следниве мрежи: