Видео: Милиони луѓе ширум светот се шокирани од ова видео!

Ова видео дефинитивно ги шокираше сите кои го видоа на Јутјуб. Шокантното видео предизвика низа на коментари на Јутјуб, од кои многумина се негативни. 
На видеото се гледа како момче фрла ножеви кон девојката која мирно стои. Видеото по објавувањето имаше преку еден милион прегледи, а многумина велат дека целоото видео е монтажа. 
Еве за што станува збор…
 

 
Шокантното видео предизвика низа на коментари на Јутјуб, од кои многумина се негативни. 
На видеото се гледа како момче фрла ножеви ко

Пронајдете не на следниве мрежи: