ВИДЕО: Оваа полицајка е поранешна порно ѕвезда и нема да верувате колку е секси

Полициската станица дошла до материјали на кои Сабрина имала сексуални односи со Емерсон Калум кој бил осуден за дрогирање и силување на жени.Сабрина Рејновил (30) била поранешна порно ѕвезда, а денеска е член на полициската станица во Мајами. Ова откритие предизвикало лавина коментари, додека полицијата покренала истрага!
Полицијата од Мајами покренала истрага после изјавите дека глумела во порно филмови, како и дека 8 години работела во една „сомнителна“ агенција.
Како што се наведува, никаде не стои забрана дека офицерите не можат да глумат во порно филмови, но тоа може да се смета за прекршување на работната етика и недолично однесување.
Погледнете го видеото:Сабрина Рејновил (30) била поранешна порно ѕвезда, а денеска е член на полициската станица во Мајами. Ова откритие предизвикало лавина коментари, д

Пронајдете не на следниве мрежи: