Видео: Путин ја воодушеви публиката кога се појави на сцена – еве и зошто!

Loading...

Рускиот претседател Владимир Путин покрај тоа што покажа дека е еден од најмоќните политичари во светот, тој приреди и неверојатно шоу на кое ја воодушеви публиката. 
Путин се појави на шоуто „Гласот на Русија“ и дефинитивно ги изненади сите, а најмногу судиите кои не знаеа дали да се осмелат да му кажат „НЕ“. 
Погледнете како изгледа кога Путин се појавува на сцена и го зема микрофонот во раце.  

loading...
Loading...