Видео: Се сексале на преполна плажа, на крајот добиле и аплауз

Loading...

На пар заљубени бразилци не им сметала гужвата на плажата, туку одлучиле да им се препуштат на страстите. Парот е снимен минатата сабота , а пред три дена е објавен на Youtube, а со голема брзина и насекаде на интернет.
Присутните на плажата во Рио сведочат за сексуалното шоу, и  покрај тоа што се обиделе да ги запрат, велејќи дека ќе викнат полиција, тие само продолжиле со својата работа и покрај тоа што биле опкружени со постари луѓе и деца.
На крајот некој дури и ги поздравиле со аплауз, а според последните информаци, дури завршиле и во полиција каде им била изречена парична казна поради непримерно однесување во јавност. 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.На пар заљубени бразилци не им сметала гужвата на плажата, туку одлучиле да им се препуштат на страстите. Парот е сним

loading...