Видео: СТАВИ МЕЛЕНО МЕСО во плех, а кога ќе видите зошто и вие ќе го направите тоа УШТЕ ДЕНЕС!

Loading...

 Кога ќе видите дека е возможно да направите цело брдо чизбургери одеднаш, ќе ви биде многу лесно да се фатите за работа.Никогаш не би ви паднало на памет дека ќе го направи ова, а сте го јаделе илјада пати. Еве за што се работи…
Сите сакаме чизбургери, но не мрзи да ги правиме сами, па порадо одиме во некој „фаст фуд“. Кога ќе видите дека е возможно да направите цело брдо чизбургери одеднаш, ќе ви биде многу лесно да се фатите за работа.
Состојки:
½ кг мелено месо
! шолја презла
1 шолја иситнет кромид
1 лажица сол
6 листови кашкавал
12 лепчиња

Никогаш не би ви паднало на памет дека ќе го направи ова, а сте го јаделе илјада пати. Еве за што се работи…
Сите сакаме чизбургери, но н

loading...
Loading...