Видео:Полицаец уловен за време на секс во работно време!

Loading...

Полицаецот Давид Рајмундо Васкез од Мексико добил отказ откако видео снимка на која има секс додека е на должност била испратена до неговите шефови, пишува Њујорк дејли њуз. Полицаецот Давид Рајмундо Васкез од Мексико добил отказ откако видео снимка на која има секс додека е на должност била испратена до неговите шефови, пишува Њујорк дејли њуз.
На снимката се гледа како полицаец во униформа потпрен на службениот автомобил ужива во секс со непозната жена. Освен непознатата жена, не се знае ниту кој ја направил снимката, а потоа ја испратил во полиција.
Покрај тоа што снимката стигна до рацете на неговите шефови, била објавена и на интернет.
Извор:republika.mkПолицаецот Давид Рајмундо Васкез од Мексико добил отказ откако видео снимка на која има секс додека е на должност била

loading...
Loading...