ВИКТОРИЈА БЕКАМ: Мразам кога ме прашуваат зошто не се смеам!

Викторија Бекам е британска пејачка, текстописец, моден дизајнер, бизнисменка, актерка и модел. Препознатлива е и често прашувана зошто не се смее пред камерите. Во интервјуто за „Vogue“ таа одговара на седумдесет и три прашања, меѓу кои и за нејзината насмевка.Искрено и отворено ќе дознаете многу работи поврзани за неа. Погледнете!Искрено и отворено ќе дознаете многу работи поврзани за неа. Погледнете!

Пронајдете не на следниве мрежи: