ЖЕШКИ ФОТОГРАФИИ: Шарапова се пофали со витката линија!

Марија Шарапова по препорака на нејзиниот српски колега Новак Ѓоковиќ деновиве се одмора во Црна Гора заедно со своја пријателка.
Марија во

Пронајдете не на следниве мрежи: