Ѕирнете во ГАРДЕРОБЕРОТ на Оливија Палермо!

Таа е ваша модна икона и сакате само за момент магично да се претворите во неа и се што ја отсликува како појава. Сакате стилот да ги потсетува луѓето дека личите на неа? Оливија Палермо ви дозволува да погледнете што се` има во нејзиниот гардеробер.Ве интересира кои парчиња облека се клучни во нејзиниот изглед? Погледнете!Ве интересира кои парчиња облека се клучни во нејзиниот изглед? Погледнете!

Пронајдете не на следниве мрежи: