Ана Бекута го прослави својот 60-ти роденден- кога ќе дознаете што доби на подарок од сопругот ќе сфатите колку многу се сакаат

Loading...

Српската пејачка Ана Бекува вчера го прослави јубилејниот 60-ти роденден заедно со многумина гости од естрадата.
Пејачката во долг розов фустан откри дека ослабела премногу, но и дека изгледа помладо од било кога.


Таа за медиумите откри дека не и е важен подарокот од својот сопруг, туку дека тој и е важен, но покажа и што добила од него.
Имено тој и подарил скапоцена алка која пејачката целото време ја носеше на себе.

loading...