Арија Бенд со интересен видео концерт – Ја славиме МУЗИКАТА,го славиме ЖИВОТОТ

Loading...

Еве како се обратија до својата публика:

Почитувани дами и господа, вљубеници во музиката,
после повеќе од година и пол рестрикции, ограничувања, карантини решивме преку овој аудио-видео проект опфаќајки што повеќе жанрови и музички правци да испратиме една и единствена ПОРАКА – Ја славиме МУЗИКАТА,го славиме ЖИВОТОТ,се надеваме ќе ви се допадне…
Уживајте!!!

Ние сметаме дека ова треба да се послуша.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...
Loading...