Водителот ја праша Емина Јаховиќ на кого би го пренела коронавирусот доколку го има- нејзиниот одговор распамети многумина!

На шегите поврзани со коронавирусот им нема крај.
Овој пат црногорски новинар буквално стана вирален хит со неговото поставено прашање на пејачката Емина Јаховиќ поврзано со најактуелната тема во светот.
Имено тој ја праша српската пејачка доколку би имала коронавирус на кого би го пренела, а нејзиниот одговор е повеќе од очекуваното, погледнете.
Прашањето со коронавирусот можете да го слушнете од 5-та од интервјуто.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.