Ким Кардашијан за нејзиниот 43-ти роденден „пукаше” – само за храбрите

Таа наполни 43 години, а никогаш не изгледала подобро.

Ким Кардашијан го прослави својот роденден во многу провокативно издание и по кој знае кој пат се најде во центарот на вниманието поради храброто издание кое ја остави без зборови.

Најпознатата ријалити ѕвезда на сопствената прослава се појави во црвен сатенски фустан кој малку остава на фантазијата и ретко кој жени би се осмелиле да го облечат. Сепак, Ким може да направи се, вклучително и да се појави пред гостите како роденденска девојка во ова предизвикувачко и оскудно издание.

Сатенскиот фустан на неа беше многу тесен и ги истакнуваше нејзините облини, а не и дозволуваше да носи долна облека.

Ким Кардашијан за нејзиниот 43-ти роденден „пукаше” – само за храбрите

Сето тоа е во врвки, како корсет, тесно и комплицирано за одење, а Ким како некој што наметнува модни стилови и има своја модна линија, избра заводлива боја која е во тренд оваа есен – црвената.

Сето тоа е во врвки, како корсет, тесно и комплицирано за одење, а Ким како некој што наметнува модни стилови и има своја модна линија, избра заводлива боја која е во тренд оваа есен – црвената.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.