ГО ДЕЛАМ МАЖОТ СО 35 ЖЕНИ: Го запросив, затоа што сум опседната со тоа и СУМ ПРИСУТНА СЕКОЈ ПАТ КОГА е со нив, ОВА Е НАЈДОБРИОТ БРАК

Секој брачен пар има свои тајни за успешен брак и додека некои вредат злато, други често се шокантни.Австралијката Хани Брукс истакна дека во последната година го споделила својот сопруг со 35 жени , а според нејзината изјава нивниот брак е посилен од било кога.Отворете ја врската View this post on Instagram A post shared by HONEY BROOKS | COUNTRY LIVING (@honeysspicysite)Таа ја сподели својата приказна на Инстаграм, а видеото наиде на многу реакции, а можеби најголемата беше нејзиниот коментар дека „инсистирала да внесат повеќе жени во нивната спална соба“.„Опседната сум со тоа“, рече таа откако откри дека секогаш била присутна кога жените имаат секс со нејзиниот сопруг.– Сите ми велат дека не сум среќна и дека нема да издржам во брак. Смешно е – објасни таа.Се согласувам секој патТаа се опишува себеси како бисексуалка и дека нејзиниот сопруг среќно се согласил на предлогот таа да спие со други жени до неа. View this post on Instagram A post shared by HONEYY BROOKS ⚡️ (@honeyybrooks)– Ова е најдобриот брак што би можеле да го посакате. Не само што можеме да уживаме еден во друг, туку и мојот сопруг може да ужива во многу други жени, па и јас – објаснила таа и предизвикала многу спротивставени коментари.Војна на мрежитеИ додека многумина беа згрозени од нејзиниот начин на живот, некои и дадоа заслуга за нејзината либералност, пишува NY Post.„Твоја е врската, можеш да ја избереш динамиката што ти одговара “, „Целосно разбирам и поддржувам“, „Ова го правам со сопругот пет години, никогаш не сме биле позаљубени и посреќни!“, прочитајте некои од коментарите. View this post on Instagram A post shared by HONEY BROOKS (@honeyybrooksvip)За потсетување, Брукс веќе направи хаос на интернет откако откри дека имала несвесна афера со сопругот на нејзината најдобра пријателка. Сопругот се претплатил на нејзината страница OnlyFans под псевдоним, а двајцата се допишувале со месеци потоа.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.