Градите само што не и испаднале! Бјанка предизвика земјотрес во клубот – не престанува да се шета гола 

Бјанка Ценсори излезе во ноќен клуб во Париз со своите пријателки во многу смела модна комбинација.Бјанка излегла на вечера со сопругот Кање Веста, а потоа во ноќен клуб со пријателите.

За таа прилика повторно избра шокантна модна комбинација, но се надмина себеси. Таа беше практично топлес – имаше само две тесни прерамки над бујните гради.

Додека одела, повремено и се гледале брадавиците, а сите околу неа биле шокирани.

Прерамките во боја на кожа се комбинираат со велосипедски бермуди во иста боја.Тесните бермуди беа направени од тесни ленти налик на завој, кои се отвораа додека одеше и стигнуваа сè до дното во задниот дел.

Со оваа комбинација Бјанка облекла сандали со широки потпетици и проѕирен пластичен горен дел опуштено ѝ пуштила косата во розови тонови, а во раката носела и мобилен телефон.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.