ЖЕСТОК СТАВ | Кога лидерите се п*зди за патриотите од трите подолгото

Поранешниот член на Извршниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ и кандидат за градоначалник на Куманово, Тони Михајловски, вчера остро реагираше на негласањето на пратениците на ВМРО-ДПМНЕ за амнестија на уставобранителите.

ЖЕСТОК СТАВ | Кога лидерите се п*зди за патриотите од трите подолгото

– Така е друже. Така треба. Секој со своите должности. Вие со вашите, ние со нашите. Додуша ние нашите ги заборавивме. Кога лидерите се предавници, пизди и кукавици ни останува само една “должност”. Од трите подолгото. – пишува Шанац на Фејсбук.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.