Исфрустрирани кретени од ДПМНЕ и СДСМ, вие сте поголеми психопати и монструми од самиот Палчо!

Трагично е што двете најголеми политички партии ја злоупотребуваат смртта на малата Вања во обид да спечалат политички поени, а воедно и да се исперат од сопствените криминали кои одреден период ќе бидат во сенка.

Ова е вистинското име на Теја Дора! Пејачката има 32 години и еве што пишува на нејзината лична карта (фото)
Претставничката на Србија на „Песна на Евровизија“ Теја Дора е пејачка, пијанистка, композиторка, текстописец и музички продуцент.Таа е првиот изведувач од Србија кој имал повеќе од три милиони слушатели на платформата Spotify.Победничката на …
Бојмацалиев: Внатрешна контрола истражува зошто граѓаните не можат да ги подигнат готовите пасоши
Во изјава за Сител Телевизија, дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев беше запрашан зошто граѓаните не можат да ги подигнат своите готови патни исправи, на што тој рече …

На социјалните мрежи се појави гнев кон партиите кои ја искористија трагедијата за сопствена корист.

– Драги исфрустрирани кретени од ДПМНЕ и СДСМ.

Со самото тоа што ја користите смртта на едно невино девојче за политички препукувања и ситни политички поени ве прави поголеми психопати и монструми и од самиот Палчо!

Вие немате ни морал, жал, грижа на совест, ни лице ни образ ни чувства!

МАМТА У ПКА ДА ВИ ЈА ЕБАМ НЕНОРМАЛНА! – напиша на Фејсбук Александар Кочовски.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.