Ковачевски официјално се повлекува од функцијата претседател на СДСМ

Македонијапред 3 месеци

Најнова одлука: Од утре промената на возачките, сообраќајните и патните листови ќе бидат без надоместок

Извор

The post Ковачевски официјално се повлекува од функцијата претседател на СДСМ appeared first on 365.com.mk.

Пронајдете не на следниве мрежи: