Македонските ловџии се мобилизираа во потрагата по Вања!

ВАЖНО!!!

Ловечката Федерација на Македонија ги повикува сите ловци да се вклучат во потрагата по Вања Ѓорчевска! За секоја информација да се извести Министерството за внатрешни работи! Се вели во Фејсбук статусот на Ловечката Федерација на Македонија.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.