Поранешниот на Северина стана татко по петти пат: Милан Поповиќ доби наследник, а еве какво необично име му даде

Неговата сопруга Бојана се породила во приватна клиникаБизнисменот Милан Поповиќ денеска стана татко по петти пат!Неговата сопруга Бојана се породи во приватна клиника и на свет донесе здраво момче.Инаку, ова е петто дете и четврти син на Поповиќ.– Српскиот крал на бакарот и неговата 28 години помлада сопруга Бојана, по синовите и ќерките, добија уште едно момче на кое му го дадоа името Теодор Александар – открива добро упатен извор за Републиката , а понатаму наведува:– Пораѓањето помина добро. Бојана и бебето се добро, а момчето ги доби сите најдобри оценки.Да потсетиме, Поповиќ со пејачката Северина Вучковиќ го има и синот Александар.

Пронајдете не на следниве мрежи: