Сите зборуваат за ова видео на Цеца: Додека ја снимаше сестра и Лидија се издаде самата – во рацете држи 2.300 евра

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ редовно носи брендирана облека на себе за која се зборува со денови откако ќе се појави во јавноста.

Истото се случи и овој пат откако го снимаше детаљот на себе.
Имено секоја нова нејзина чанта вреди цело богатство, а овој пат носеше чанта од брендот „Луј Витон“.

Сите зборуваат за ова видео на Цеца: Додека ја снимаше сестра и Лидија се издаде самата – во рацете држи 2.300 евра

Како што стои на нивната официјална страна овој модел има почетна цена од 2.230 евра.

Цеца сакајќи да ја снима својата сестра на аеродромот во Германија, покажа што носи во рацете, па предизвика стотици коментари на социјалните мрежи.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.