Теа Таировиќ направи гала прослава! Дојде како кралица во ,,бесна” кола, момчето не ја испушти од раце: Таму е и овој познат рапер (фото)

Теа Таировиќ собра претставници на медиумите, како и бројни соработници и пријатели на бродот за да го промовира својот нов албум „Теа“.Теа точно на време се појавила во луксузен мерцедес што го управувал нејзиното момче. Тој и’ ја отвори вратата како вистински џентлмен, а потоа пејачката позираше за присутните медиуми.Теа за промоцијата избрала бел секси комбинезон со гол грб, а нејзиниор избраник не ја испуштал од раце додека се симнувала од пристаништето до бродот.Игор Паниќ (Нучи) дојде да и’даде поддршка на својата колешка со кој има дует на новиот албум. Треперот не беше расположен за изјави, па само прошета по пристаништето и се упати кон бродот со букет цвеќе.Да потсетиме, како што пишувавме, младата ѕвезда го издаде третиот студиски албум по ред, со дури 13 нови песни и спотови за секоја од нив!

Пронајдете не на следниве мрежи: