Хајди Клум како од мајка родена! Се појавија приватни фотографии – меѓуножјето гори на сонце, градите сакаат да експлодираат

Германската манекенка Хајди Клум (51) се сликала целосно гола покрај базенот на својата вила и објавила провокативни фотографии на интернет.

Хајди се сликала како ужива на сонце покрај базен, целосно гола. Манекенката и супермоделот носеа само очила за сонце и капа, не оставајќи ништо на имагинацијата. Со раката ги покри бујните гради, додека ги лееше мазните интимни делови на сонце.

Мајката која е родена во педесеттите години без двоумење го покажала своето расположение, а како што можете да видите, многу се грижи за своето тело и исхрана.

Да потсетиме дека Хајди Клум е родена во малото германско гратче Бергиш Гладбах во Северна Рајна Вестфалија.

Хајди Клум како од мајка родена! Се појавија приватни фотографии – меѓуножјето гори на сонце, градите сакаат да експлодираат

Нејзиниот татко бил директор на козметичка компанија, а мајка и била фризерка

.Од мало гратче стигна до најголемите светски модни писти и стана една од најуспешните светски манекенки.

Пронајдете не на следниве мрежи: