Шокантен потег на Петар Грашо: ГРИЗНА обожавателка на сцена

Хрватскиот поп пејач Петар Грашо, кој неодамна се појави со сопругата Хана Хуљиќ на церемонијата на доделување музички награди во Белград, на концерт гризна обожавателка за нога, а видеото се појави на социјалните мрежи и се прошири брзо.

Многумина се шокирани од ваквиот потег на хрватскиот пејач, а на видеото се гледа дека обожавателката стои на бината покрај Грашо кога тој приоѓа и ја гризе за ногата.
На некои ова им е смешно, други се чудат.

Пронајдете не на следниве мрежи: