Џентлменски потег на Пендаровски: “За мене делби не постојат”

Актуелниот претседател на Република Македонија и кандидат за втор мандат, Стево Пендаровски, денеска ги поздрави членовите на ВМРО-ДПМНЕ во Градско.

Почит и поздрав до сите! За мене делби не постојат. – напиша Пендаровски на Фејсбук.

Пронајдете не на следниве мрежи: