Сакаш ли да работиш за BMW, AUDI, Mercedes??

Loading...

Сакаш ли ти да учествуваш во создавањето на делови за најголемите производители на автомобили во Европа. Сакаш ли да работиш за BMW, AUDI, Mercedes. Сакаш да работиш во Кромберг и Шуберт?

Аплицирај не чекај!

https://vrabotuvanje.com/job-advert/administrator-za-kontrola-na-proizvod/2126

 

loading...
Loading...