Must have накит за оваа сезона од ZARA

Loading...

Накитот е единствениот моден детал кој и наједноставниот изглед знае да го направи гламурозен…

Лесно ја разбива секоја модна комбинација и на совршен начин се вклопува со бела кошула или цветен дезен. 

Оваа сезона во тренд е што помасовен накит, во стил на грчките божици. Тоа може да се забележи и од новите понуди на модните куќи. Овој пат ви го претставуваме накитот од модната куќа ЗАРА. Затоа изберете го она кое најмногу ви се допаѓа и тргнете во шопинг. 

loading...