Модерни џемпери за топла зима

Loading...

Проверете што ви носи Манго за оваа зимска сезона. Ако им веруваме на Државниот хидрометеоролошки завод, првиот снег ни пристигнува наскоро.А тоа значи само едно, нема повеќе блефирање, морате да ја подготвите најтоплата гардероба. Припремете ја зимската јакна, чизми, капи, шалови, ракавици…и џемпери!

 

Во продавниците на модниот бренд Манго ве чекаат голем број на џемпери, и знаеме дека е тешко да се одлучите за најубавите. Тенки, дебели, кратки, долги, предимензионални, симетрични, асиметрични… Сите трендови за оваа сезона се вгнездени на џемперите. Популарни се моделите украсени со повеќе детали и принтови. Важно е само да ви е удобно и да се вклопува со содржината на вашиот орман.

 

За да ја погледнете галеријата, кликнете на фотографијата…

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...